Засідання Шевченківського клубу

Ирина

Цього разу зібрання проводилося на першому поверсі читального залу книгозбірні, так як декілька різнопланових заходів одночасно стартувало у даному закладі.

0 0
Read Time45 Second

Чергове засідання Шевченківського клубу при Новобузькій районній бібліотеці, як зазвичай вела голова громадського об’єднання Ольга Семенівна Репіхович. Цього разу зібрання проводилося на першому поверсі читального залу книгозбірні, так як декілька різнопланових заходів одночасно стартувало у даному закладі. Забігаючи наперед, скажу, що зустріч була насиченою, цікавою, емоційною, пізнавальною і як для мене продуктивною.


Розширений аналіз творчого доробку Віктора Олексійовича Жадька, який нещодавно подарував Шевченківському клубу невеличку бібліотеку, планування роботи по “Антології поезії” (Репіхович О.С), ознайомлення з роботою та подальшими планами бібліотечного закладу, та маленька приємність – нагородження грамотою Репіхович О.С.(Кочерга Л.Г), анонсування книг: “Небесне і земне” про життєвий і творчих шлях Кременя Д.Д., та “Українська вишиванка” – збірник поезій і пісень українських авторів.(Гуржій Н.О.) Стало вже традицією в тісному колі однодумців, за горнятком ароматного чаю – виконання українських народних пісень.
PS: Турбувала присутніх подальша доля сільських бібліотек. По суті, вони стали культурними осередками громади…

Надія Гуржій 

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Учитель року – 2020. Номінація «Зарубіжна література»

«Учитель року – 2020» в номінації «Зарубіжна література», який відбудеться 16-17.12.2019 року. Давайте підтримаємо та побажаємо успіху в конкурсі.