Прем’єр-міністр: Для Уряду вкрай важливо впроваджувати інструменти, які роблять діяльність влади більш відкритою

Юрий
0 0
Read Time54 Second

Кабінет Міністрів України 24 лютого затвердив план дій із впровадження ініціативи «Відкритий Уряд» на 2021-2022 роки. Як відзначив під час засідання Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, для Уряду є вкрай важливим системне впровадження інструментів, які роблять діяльність влади більш відкритою та зрозумілою. 

За словами Глави Уряду, план передбачатиме, зокрема, наведення ладу з державним майном та його обліком завдяки розробленню відповідних електронних реєстрів.

«Буде розширено перелік відкритих даних про бюджет та його складові. Крім того, передбачається створення платформи з питань патентування та розвитку інновацій. Буде запроваджено єдиний підхід до верифікації бенефіціарних власників, що посилює контроль громадськості та фінансовий моніторинг», — повідомив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що також планується реалізація ініціативи щодо електронної системи подання та аналізу звітності у видобувних галузях: «Тобто буде видно хто і скільки видобуває корисних копалин, а також яку суму коштів він сплачує за такий видобуток».

 Як підкреслив Денис Шмигаль, ініціатива «Відкритий Уряд» передбачає долучення до розроблення плану громадських організацій і міжнародних партнерів.

«Впевнений, що спільна робота за всіма цими напрямками сприятиме підвищенню відкритості влади та зростанню довіри до держави», — наголосив очільник Уряду.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Нарада з директорами. Про невиплату заробітної плати вчителям.

В громаді виникла заборгованість з виплати заробітної плати вчителів в розмірі 25%

Вам Може Сподобатися