Послаблення умов карантину в Новобузькій ОТГ

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 57 Second

Сьогодні, 12 травня відбулось засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій .

Члени комісії обговорили Постанову Уряду № 343 від 04.05.2020 року щодо послаблення карантинних заходів. Міський голова відмітив, що офіційно карантинні обмеження продовжено до 22 травня включно.

«Але ми повинні обговорити та прийняти комісійно ті послаблення,які оговорено в Постанові Уряду, щоб жителі громади та підприємці були поінформовані про роботу в умовах послаблення карантину».

Отже, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, починаючи з 11 травня почнуть діяти деякі послаблення, зокрема будуть відкриті або можна:
• парки, сквери, зони відпочинку;
• салони краси, перукарні;
• оптова та роздрібна торгівля непродовольчими товарами, крім зон розваг та харчування, дитячих зон в ТРЦ;
• закладу громадського харчування на винос;
• літні майданчики кафе і ресторанів під відкритим небом в установах, зареєстрованих як оператори потужності;
• музеї, бібліотеки;
• тренування в командних та індивідуальних видах спорту для професійних спортсменів;
• сервіс побутової техніки;
• стоматологи, аудитори, адвокати, нотаріуси і т. д.

Члени міської комісії з питань ТЕБ та НС обговоривши всі пункти щодо деяких послаблень, внесли свої пропозиції, а саме :
– дозволити суб’єктам підприємницької діяльності та фізичним особам, які мають відповідні дозвільні документи, на торгівлю з вантажних автомашин та легкових автомашин з причепом продаж добового молодняка свійської птиці та кормами для свійської птиці, насіннєвим матеріалом, розсадою біля Ранкового ринку в межах від вул. Грушевського, № 1 (бар “Голівуд”) до вул. Грушевського, № 11/2 (магазин «Господарські товари») з понеділка по п’ятницю з 07.00 до 13.00 години з дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Підготовкою площадки, встановленням урн займається КП «Добробут»;
– встановити вимогу, якщо кимось із підприємців будуть порушені санітарні норми відповідальність несуть усі суб’єкти підприємницької діяльності( ринок буде закрито );
– торгівлю на ринках міста здійснюють лише суб’єкти підприємницької діяльності, які зареєстровані в Новобузькому районному управлінні Держпродспоживслужби. З метою запобігання захворювання на коронавірусну інфекцію, підприємці з інших районів не допускаються до торгівлі на наших ринках;
– посилити контроль щодо заборони стихійною торгівлею;
– дозволити відвідувати стоматологічні кабінети ( планове відвідування) лише за умови отримання довідки від сімейного лікаря.

Очільник міста відмітив : « Продовжуємо оптимізувати роботу в місті в умовах карантину. Спільно з поліцією та Держпродспоживслужбою обговорюємо варіанти посилення контролю за дотриманням карантину в місті і необхідних для цього дій з боку місцевої влади. Ще раз нагадаю, що всі незручності – це вимушені кроки, які націлені на запобігання розповсюдження коронавірусу в Новому Бузі. Дотримуйтесь інструкцій і слідкуйте за перебігом подій».

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Станом на 10.00 12 травня в Миколаївській області не виявлено нових підтверджених випадків COVID-19.

Всього зареєстровано 225 підтверджений випадків  COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 45. З усіх 225 підтверджених випадків за місцем проживання:– м. Миколаїв – 37 осіб;– м. Южноукраїнськ – 36 осіб;– м. Первомайськ – 5 осіб;– Арбузинський район – 6 осіб;– Братський район – 3 особи;– м. Вознесенськ та Вознесенський […]