Засідання позачергової 4 сесії Новобузької міської ради 7 скликання від 19 листопада 2019 року

Ирина

Лікарня інтенсивної терапії створена на базі нашої центральної районної лікарні і необхідно відстоювати інтереси громади.

1 0
Read Time59 Second

Сьогодні, під час засідання позачергової сесії міської ради на порядок денний було винесено одне питання – про обрання членів госпітальної ради в Східному госпітальному окрузі Миколаївської області.
З інформацією виступив директор НКП « Новобузька центральна лікарня» Володимир Лущенко.
Володимир Вікторович звернув увагу депутатів міської ради ,що необхідно направити представників від нашої ОТГ до госпітальної ради,щоб могли відстоювати інтереси своєї громади та охорони здоров’я жителів громади. Лікарня інтенсивної терапії створена на базі нашої центральної районної лікарні і необхідно відстоювати інтереси громади.


Для довідки : у розрізі моніторингу лікарень області, наша ЦРЛ займає 6 місце по інтенсивній терапії,це у той час, коли обласні лікарні менш спроможні ,а Баштанська ЦРЛ займає -13 місце .
Міський голова Максим Лагодієнко зауважив,що дане питання – надважливе. Будемо звертатись до посадовців у Києві, щоб дослухались до нас. І на засіданні обласної комісії також будемо відстоювати нашу лікарню інтенсивної терапії.
На затвердження депутатам було запропоновано три кандидатури :
– міський голова Максим Лагодієнко,
– лікар – травматолог КНП « Новобузька районна центральна лікарня», голова комісії Миколаївської облради з охорони здоров’я Микола Лучний,
– директор КНП « Новобузька районна центральна лікарня»,секретар госпітальної ради Східного госпітального округу Володимир Лущенко.
Всі депутати одноголосно обрали запропоновані кандидатури.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Співфінансування учаснику АТО на придбання житла

Рішенням сесії міської ради спів фінансування у розмірі 150 тис. грн.з обласного бюджету та 50 тис. грн.. з міського бюджету в рамках виконання обласної та міської Програми « Турбота» на придбання житла було виділено учаснику АТО з міста Нового Бугу Гончарову Олексію.