У Новобузькому районі розпочалась реалізація проєкту Державний аграрний реєстр

Ирина
0 0
Read Time1 Minute, 3 Second

Сьогодні, 17 лютого, мобільна група операторів розпочала свою роботу в Новобузькій об’єднаній територіальній громаді Миколаївської області.
На початку роботи перед присутніми виступив міський голова Максим Лагодієнко.
Максим Олександрович повідомив сільгоспвиробникам та фермерам що Миколаївська область попала в пілотний проєкт по впровадженню Державного аграрного реєстру. Очільник міста пояснив, що Державний аграрний реєстр – це електронний майданчик,завдяки якому аграрій зможе легко,швидко та зручно отримувати державну підтримку та взаємодіяти з органами державної влади.
Операторами мобільної групи було поінформовано сільгосптоваровиробників міста та району , які переваги реєстру, а також яка державна фінансова підтримка планується в поточному році.
Під час реєстрації в заході також прийняли участь начальник відділу Новобузького бюро правової допомоги Анжела Лізніченко, яка надала консультації з правових питань охочим стати учасником реєстру та начальник відділу у Новобузькому районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Інна Воротинцева , яка проконсультувала із земельних питань.
.Шановні аграрії громади , запрошуємо Вас долучитися до самостійної реєстрації на сайті www.ar.gov.ua вказавши номер мобільного телефону, електронну пошту та використовуючи електронний цифровий підпис або за допомогою мобільних груп операторів реєстру. Усю необхідну інформацію ви можете отримати і за телефоном 0 800 215 010 або 1545.
Мобільна група буде працювати 17 та 18 лютого з 10.00.год. до 16.00.год. в актовому залі міської ради.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Володимир Зеленський закликав іноземний бізнес долучитися до проектів з відновлення та реінтеграції Донбасу

Президент Володимир Зеленський закликав міжнародних партнерів України та представників бізнесу долучитися до реалізації інфраструктурних і соціальних проектів у Донецькій та Луганській областях, які постраждали від збройного конфлікту. Під час виступу на Українському ланчі в Мюнхені Глава держави зазначив, що для відновлення інфраструктури Донбасу в Україні створено фонд світового рівня. «Він […]