Сходка по кандидатурі старости в селі Розанівка

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 0 Second

18 лютого в селі Розанівка відбулась сходка громадян за участі міського голови Максима Лагодієнка, заступників міського голови,керівників структурних підрозділів , депутатів Новобузької міської ради, керівника ТОВ « Розанівське».

На порядку денному стояло  широке коло питань, що стосується  життєдіяльності населеного пункту.

Міський голова запропонував учасникам зустрічі  обговорити найбільш проблемні питання села та намітити шляхи їх вирішення. Але, розанівці, крім проблемних питань, хотіли вирішити  і питання з призначенням старости села.

Озвучили сільчани проблеми зовнішнього освітлення, безперебійного  водо забезпечення, ремонту дороги та транспортного сполучення з містом, розподілу землі, організації проведення суботників по благоустрою, ліквідації сміттєзвалищ, спорудження та облаштування дитячого майданчика, тощо.

Виступаючих було багато,(  як серед жителів села, так і серед депутатів), люди висловлювали своє бачення і того, що у них сталось, і їхні взаємовідносини між собою,  і  питання розвитку села.

Заслухали присутні виступ і ще одного  претендента  на посаду старости С. Літвіна, який зупинився на організаційних моментах роботи старости. Житель села О. Помінчук  поспілкувався з міським  головою по питаннях господарської діяльності, а саме : безперебійного водопостачання, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, надання спецтранспорту для вивозу сміття та майбутню співпрацю в плані благоустрою села.

Очільник громади надав відповіді на запитання  мешканців села, але питання  призначення старости так і залишилось відкритим.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради

Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Новобузької міської ради Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно корисних і громадських робіт для громадян, призначених судом відповідно чинного законодавства на території Новобузької міської ради у 2021 році Про організацію громадських робіт на території Новобузької міської ради у 2021 році Про закріплення території обслуговування […]