Відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій Новобузької міської ради

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 36 Second

27 липня під головуванням голови депутатської комісії з питань планування, бюджету та фінансів Світлани Шашкеєвої відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій Новобузької міської ради.


В ході роботи засідання були розглянуті питання «Про передачу дошкільних навчальних закладів та Муніципальної дитячо-юнацької школи Новобузької міської ради Миколаївської області»; «Про створення комунального закладу «Новобузька публічна бібліотека» Новобузької міської ради; «Про прийняття комунальних закладів та закріпленого за ними майна зі спільної власності територіальних громад,сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради»;

Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району з балансу комунального підприємства «Майно» Новобузької районної ради у комунальну власність Новобузької міської територіальної громади за адресою:м. Новий Буг, площа Свободи, № 5; Про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району з балансу комунального некомерційного підприємства «Новобузький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Новобузької районної ради у комунальну власність Новобузької міської територіальної громади нежитлове приміщення.

Прийнято рішення «Про відмову в прийнятті до комунальної ласності Новобузької міської ради Новобузької дитячо-юнацької спортивної школи, комунальної установи «Новобузький центр по обслуговування закладів освіти» та комунального закладу «Новобузька централізована бібліотечна система» Новобузького районну Миколаївської області».

Затверджено проектно-кошторисну документацію по капітальному ремонту покриття тротуарів по вул. Миколаївська в м. Новий Буг Миколаївської області та затверджено План соціально – економічного розвитку Новобузької об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки, звіт про виконання бюджету Новобузької міської ради за І півріччя 2020 року та затверджено проєктно – кошторисну документацію по каналізаційній системі «Біотал».

Положення про відділ з питань містобудування, архітектури, будівництва та цивільного захисту Новобузької міської ради знято з порядку денного та рекомендовано розглянути на профільній депутатській комісії з питань ЖКГ та комунальної власності.
Внесено зміни до рішення міської ради від 21.12.2019 р. № 67 «Про міський бюджет Новобузької міської ради на 2020 рік» .
Спільним засіданням постійних депутатських комісій було рекомендовано винести вищеперераховані питання на розгляд сесії міської ради.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Комісія Новобузької районної ради з передачі майна громадам

Комісія розглянула питання передачі навчальних закладів громадам на території яких вони знаходяться