Про перші звернення від виборців до депутата міської ради Юрія Черемиса

Юрий

Тривалий час вода з водопроводу питної води витікає на зовні.

1 0
Read Time44 Second

Як до депутата Новобузької ради до мене звернулися мешканці вулиці Армійської, м. Новий Буг за допомогою у вирішені їх питання.Суть справи: багато років питна вода витікає з системи через пошкодження, утворюючи водойму яка не висихає. Прохання виборців телефоном передав до директора КП Новобузькі водопровідні мережі Майстренко М.В..

Директор підприємства повідомив що йому відомо про витік води, але є багато технічних складностей для виконання ремонту. Для вирішенні цього питання необхідно зупинити постачання води в місто, найти аварійну ділянку і замінити трубу, але на жаль люди зараз зайняті. На час розмови підприємство займалося відновленням водопостачання на ХТЗ, порив труби і люди перебувають без водозабезпечення.Микола Вікторович пообіцяв що після відновлення пориву на ХТЗ, аварійна бригада господарства обов’язково приїде на вулицю Армійську для аналізу та усунення витоку води. Тож чекаємо. З повагою до виборців які проголосували за політичну партію “Пропозицію” і за мене особисто ваш депутат Юрій Черемис.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

В Новобузькому центрі позашкільної роботи дітей та юнацтва пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція"

З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнів, формування еколого-естетичної культури, практичних умінь та навичок здобувачів освіти у виготовленні новорічно-різдвяних композицій, які символізують і відображають новорічну та різдвяну флористику, сприяють розвитку флористичного мистецтва, пропаганди бережливого ставлення до природи в Новобузькому центрі позашкільної роботи дітей та юнацтва пройшов перший етап […]

Вам Може Сподобатися