Виїзний прийом громадян (Новомихайлівський старостинський округ)

Ирина

Підіймались питання якості питної води та взагалі водо забезпечення в населених пунктах громади, ремонту доріг як по самих селах,так і під’їзної дороги до сел.

0 0
Read Time34 Second

Сьогодні, 20 лютого, міський голова Максим Лагодієнко відвідав Новомихайлівський старостинський округ , де провів виїзний прийом громадян . В ході спілкування з жителями громади Максим Олександрович вислухав всі пропозиції та зауваження. Підіймались питання якості питної води та взагалі водо забезпечення в населених пунктах громади, ремонту доріг як по самих селах,так і під’їзної дороги до сел. Крім зауважень, жителі відмітили і позитивні аспекти у житті громади – це повністю проведене зовнішнє освітлення у селах Новодмитрівка, Новогригорівка та Анастасіївка, на черзі – село Новомихайлівка.
Також очільник міста поспілкувався зі старостою округу стосовно благоустрою прибудинкових територій окремих будівель та ефективного функціонування соціально – культурної сфери громади. Міський голова надав відповідні доручення спеціалістам щодо вирішення питань громади.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Учнівський та педагогічний колективи Новобузької гімназії згадували Героїв Небесної Сотні

Учні 10 класу підготували та провели лінійку – реквієм «Герої не вмирають !»