Миколаївщина отримала 7466 продуктових наборів

Юрий
0 0
Read Time50 Second

Миколаївська область вже  отримала  7466 продуктових наборів для забезпеченням найбільш вразливих верств населення продуктами харчування, протягом 3 тижнів очікується поставка  ще 12532 таких наборів.

Відповідна  робота  проводиться за ініціативи Міністерства соціальної політики України та Національної мережі продуктових магазинів АТБ. Всього Миколаївщина в рамках зазначеної ініціативи отримує 19998 продуктових наборів для забезпеченням найбільш вразливих верств населення (громадян віком понад 80 років, громадян похилого віку, які потребують догляду, осіб з інвалідністю тощо) продуктами харчування.

Окрім того, в області створено необхідний запас продуктів харчування для малозахищених  верств населення. На сьогодні в районних та міських органах соціального захисту населення в наявності є продуктів харчування 11458 кг. (крупи, борошно, цукор, макаронні вироби, печиво тощо), 1599 л. рослинної олії та продуктів консервування, 4079 од. консервних виробів, чаю, мівіни тощо на загальну суму 350,24 тис. грн.

З метою надання допомоги малозабезпеченим верствам населення у забезпечені і доставці продуктів харчування та медикаментів в області діє «гаряча лінія». Наразі вже отримано 157 звернень. Всі громадяни, що звернулись, отримали необхідну допомогу.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

«Всеукраїнська школа онлайн» у перший день після старту зібрала понад 3,3 млн глядачів

Відучора в Україні стартувала «Всеукраїнська школа онлайн» з відеоуроками для учнів 5-11-х класів. Перший день ініціативи продемонстрував успішність задуму із запуском нового формату здобуття знань. Свідчення цього – високі показники переглядів телеканалів, які транслюють уроки. За даними компанії Nielsen, у понеділок, 6 квітня, майже третина глядачів ранкового ефіру дивилася саме «Всеукраїнську […]