Програма Президента «Велике будівництво» Капітальний ремонт Центру культури та дозвілля у селі Вільне Запоріжжя. Знову про Новий Буг ні слова?

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 32 Second

Програма Президента «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти.

На Миколаївщині активно реалізують проєкти «Великого будівництва» за двома ключовими напрямками: розбудова соціальної інфраструктури та економічний розвиток.


У 2021-му році планується втілити в життя чимало проєктів, до яких входять перехідні об’єкти, добудова яких запланована у цьому році, та нові об’єкти.

Отож, у цьогоріч у рамках «Великого будівництва» на Миколаївщині реалізовуватимуться наступні проєкти:

Школи:
Капітальний ремонт «Арбузинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Т. Г. Шевченка в смт Арбузинка.

Капітальний ремонт Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 у місті Вознесенськ.

Капітальний ремонт Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Галицинове, Вітовського району.


Дитячі садки:

Реконструкція дошкільного навчального закладу «Малятко» з благоустроєм території в селі Синюхин Брід, Первомайського району.

Реконструкція Коблівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» в селі Коблево, Березанського району.

Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Сонечко» в місті Очакові.

Нове будівництво дошкільного навчального закладу по вул. Променева у мікрорайоні Північний в обласному центрі.

Капітальний ремонт дитячого садочку № 87 у Миколаєві.


Спортивні заклади:

Реконструкція стадіону «Артанія» в Очакові.

Реконструкція Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи по вул. Лазурній, 18-В у Миколаєві.

Заклад культури:

Капітальний ремонт Центру культури та дозвілля у селі Вільне Запоріжжя, Новобузького району.


Медичний заклад:

Капітальний ремонт радіологічного комплексу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру у м. Миколаїв.


Економічний розвиток:

Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» у с. Баловне.

Також в області реалізовуються перехідні об’єкти, добудова яких запланована на 2021 рік: будівництво 6 приймальних відділень лікарень, будівництво та ремонт 10 амбулаторій в сільській місцевості.

Велике будівництво – це можливість якісно та швидко втілювати важливі соціальні проєкти. Попереду багато роботи, нас чекають нові завдання та нові виклики. Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться реалізувати найамбітніші цілі!

За інформацією Миколаївської ОДА

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Забезпечення безперервності та наступності мовно-літературної освіти початкової і основної школи в умовах Нової української школи»

25 лютого директор школи Трофименко А.В., заступник директора Бурдєйна С.В., вчитель української мови Осипчук О.М. та вчитель-експериментатор Всеукраїнського пілотного проєкту НУШ Молінська Л.Ю. взяли участь у роботі обласної творчої групи вчителів української мови і літератури. Основна траєкторія зустрічі: «Забезпечення безперервності та наступності мовно-літературної освіти початкової і основної школи в умовах […]