Оголошення про громадські обговорення звітів про СЕО

Ирина

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій формі, з посиланням на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

0 0
Read Time1 Minute, 18 Second

Шановні мешканці міста Новий Буг та селища Станційне

Повідомляємо, щоз 11 листопада 2019 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду  звітів про стратегічну екологічну оцінку до документа державного планування – генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту міста Новий Буг та селища Станційне Новобузької міської ради Миколаївської област на підставі рішення № 460 від 11 квітня 2019р.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу, –  Новобузька міська рада Новобузького району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «Миколаївський обласний інжиніринговий центр» (ТОВ “МОІЦ”).

 Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Новобузької міської ради за адресою: 55601, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, площа Свободи, буд. 42 або на електронну адресу: [email protected]

 Проведення консультацій з управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА та  управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 17.00 години 11.12.2019 року.

  Ознайомитися з документацією можна за адресою: 55601, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, площа Свободи, буд. 42, а також на офіційному веб-сайті –  novobuzka.gromada.org.ua  

Новобузька громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Депутати Казанківської селищної ради підтримали Всеукраїнську акцію #Поверніть_гроші_громадам

Сьогодні, 11 листопада, відбулась позачергова 19 сесія Казанківської селищної ради 7 скликання, на якій за пропозицією селищного голови О. Асмолова, депутати підтримали вищевказану ініціативу і прийняли Звернення до Голови Верховної Ради України Д.О.