Голова Новобузької райдержадміністрації привітала волонтерів, військовослужбовців та учасників АТО/ООС

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 6 Second

Сьогодні 04.12.2020 напередодні свят з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів) голова Новобузької райдержадміністрації Наталія Завальнюк привітала волонтерів, військовослужбовців та учасників АТО/ООС з наступаючими святами.

Вона зазначила, що з цієї нагоди щиро вітаю не лише військових, а й волонтерів, які допомагають нашій армії у такий важкий час своєю добровільною, самовідданою працею, їхня допомога нашій армії неоціненна. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття. Дякую кожному захиснику, кожному волонтеру, усім небайдужим людям, завдяки яким ми стоїмо і вистоїмо. Бажаю всім воїнам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, здоров’я, надійного родинного тилу. Щастя, мирного неба, добра та злагоди вам і вашим родинам, дорогі воїни, ветерани, волонтери!

З нагоди наступаючих свят було вручено грамоти голови райдержадміністрації, квіти та подарунки військовослужбовцям Олександру Єременко та Володимиру Кулакевичу, волонтерам Анатолію Брушневському, Віктору Шевченку та Василю Гаркавенку. Крім того, голова райдержадміністрації відвідала родини загиблих учасників АТО Володимира Мельникова та Володимира Волкова, яким виразила свої співчуття великої втрати та щирі слова вдячності за виховання мужніх і люблячих свою державу синів, побажала родинам міцного здоров’я, витримки та довгих років життя, а також вручила пам’ятні подарунки.

В це й же день було здійснено покладання квітів на Братському кладовищі на могилу загиблого учасника АТО Володимира Мельникова.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Подяки обласної ради переможцям щорічного обласного конкурсу проєктів

Подяки обласної ради переможцям щорічного обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування 2020 року