Питання забезпечення житлом учасників АТО є надактуальним в усіх регіонах України

Ирина

Сьогодні,27 листопада, очільник міста Максим Лагодієнко. начальник УСЗН Олена Смульська , спеціаліст міської ради Ольга Великохатько та учасник АТО Станіслав Гончаренко з дружиною провели обстеження квартири на вторинному ринку житла.

0 0
Read Time1 Minute, 0 Second

Питання забезпечення житлом учасників АТО та їхніх сімей є надактуальним в усіх регіонах України. Адже за обставин, які створилися нині в державі у зв’язку із браком коштів, важко сподіватись лише на дієвість цільових державних програм. Наші ветерани потребують підтримки. Міський голова разом з депутатами Новобузької ОТГ допомагають захисникам Вітчизни наблизити новосілля.
Сьогодні,27 листопада, очільник міста Максим Лагодієнко. начальник УСЗН Олена Смульська , спеціаліст міської ради Ольга Великохатько та учасник АТО Станіслав Гончаренко з дружиною провели обстеження квартири на вторинному ринку житла. Гончаренко Станіслав – ветеран війни в АТО/ООС ,житель міста Новий Буг перебуває у черзі на обліку на житло з 2014 року. Рішенням сесії міської ради від 05 листопада п.р. було виділено 150 тис. грн.. на спів фінансування на придбання житла Гончаренку С. Інші 150 тис. грн.. спів фінансовано з обласного бюджету.
Члени комісії обстежили 2-кімнатну квартиру на комфортні умови проживання.
Сам ветеран війни в АТО/ООС Станіслав Гончаренко та його дружина були задоволені їхнім вибором житла. Спеціалісти міської ради проконсультували сім’ю Гончаренків щодо оформлення документів по купівлі – продажу житла.
Сподіваємось,що всі формальності будуть владнані до кінця року і сім’я на Новий 2020 рік отримає у подарунок своє власне житло.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Знайомство з Головою Державного агентства автомобільних доріг України

Мали ґрунтовну розмову щодо вирішення питання відновлення доріг в області. Будемо тримати контакт, щоб оперативно вирішувати питання, а не роками вести переписку.