ЄДИНА РОДИНА НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ” повідомляє про довгоочікувану подію – звільнення нашого земляка

Юрий
1 0
Read Time37 Second

О “ЄДИНА РОДИНА НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ” повідомляє про довгоочікувану подію – звільнення нашого земляка, військовополоненого ЗС України, військовослужбовця 79 бригади – Миколи Гриненка!

Радіємо разом з мамою Олею і всією родиною Миколи.
Майже рік тому Микола перебував у полоні на непідконтрольній Україні території, не мав навіть статусу військовополоненого.
Дякуючи організації поїздки Сергію Брянцеву та іншим членам громадської організації, новобузьким волонтерам до м. Миколаїв, а саме до військової частини 79 бригади із залученням засобів масової інформації телебаченню “Суспільного”, ICTV, телебаченню “Миколаїв” та іншим, було піднято питання щодо встановлення Миколі статусу військовополоненого.

Мама Оля спочатку боязко, а потім досить рішуче приєдналася до громадської організації по звільненню військовополонених, виїжджала неодноразово до Києва, до адміністрації Президента України…
І, ось, сьогодні довгоочікуване звільнення Миколи.
Вітаємо родину! Нехай тепер все буде добре!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Зареєстровано 31 підтверджений випадок COVID-19 в Миколаївській області станом на 9.00 17 квітня

З усіх підтверджених випадків 21 особа – це мешканці м.Вознесенська та Вознесенського району, 4 особи – мешканці м.Миколаєва, 3 особи з Доманівського району та 1 по особі – у м.Южноукраїнську, Арбузинському та Первомайському районах. В усіх вогнищах проведене епідеміологічне розслідування, визначене коло контактних, здійснено їх обстеження та проведено протиепідемічні заходи. […]