Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 29 липня

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 1 Second

🔹М. Миколаїв:

Ввечері, 28 липня, близько 19:50, ворог знову обстріляв Миколаїв. Влучання були у подвір’я приватних житлових будинків. Внаслідок чого зруйновано три будівлі. Значні пошкодження отримали сусідні будинки. Також пошкоджено пункт видачі гуманітарної допомоги. Попередньо, троє осіб зазнали поранень.

🔹Миколаївський район:

Вчора, 28 липня, з 11:00 до 13:45 фіксувались обстріли території між селами Новомиколаївка та Костянтинівка Первомайської громади. Внаслідок чого відбулися численні займання полів та сухостою.

Також вранці, 28 липня, після ворожих обстрілів виникло загоряння поля з пшеницею в с. Дмитрівка Куцурубської громади. Ввечері, 28 липня, відбулося займання хвойної підстилки на Кінбурнській косі.

Вранці, 29 липня, о 07:30 зафіксовано влучання на території між селами Дмитрівка та Солончаки Куцурубської громади. Постраждалих та руйнувань немає.

🔹Баштанський район:

Вчора, 28 липня, орієнтовно о 19:00 були обстріли за межами с. Широке Широківської громади. Постраждалих немає.

Тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Так, пошкоджено лінію електропередач, у зв’язку з чим відсутнє електропостачання на території всієї громади.

Під постійним ворожим вогнем залишаються села, що знаходяться на лінії розмежування. Інформація щодо постраждалих та руйнувань житлових будинків уточнюється.

🔹У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.

За інформацією районних військових адміністрацій та ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 1 серпня

Баштанський район: Баштанський район:Вчора, 31 липня, після 16:00 та протягом ночі здійснювалися обстріли околиць села Новоолександрівка Інгульської громади, що спричинило загоряння сухої трави. Постраждалих та пошкоджень немає. Тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Вчора, 31 липня, орієнтовно о 15:20 були обстріли територій поблизу с. Лепетиха, с. Кавказ, […]