Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 23 липня

Юрий
0 0
Read Time45 Second

Вдень та ввечері, 22 липня, через потрапляння боєприпасів та їх уламків виникло загоряння сухої трави та чагарників в Корабельному районі міста.

Зранку, 23 липня, близько 04:20, ворог завдав удару по місту шістьма ракетами С-300. Внаслідок обстрілів відбулося займання на території складського приміщення та сухої трави на відкритій території. Інші влучання були по околицях міста. Попередньо без жертв та постраждалих. Детальна інформація уточнюється.

🔹Миколаївський район:

Вдень, 22 липня, внаслідок ворожих обстрілів в лісовому господарстві Галицинівської громади виникло загоряння хвойної підстилки та лісових насаджень.

Також після обстрілів, вночі, 22 липня, у с. Галицинове Галицинівської громади відбулося займання житлового будинку. Постраждалих немає.

🔹Баштанський район:

Продовжуються обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської й Широківської громад. Влучання були за межами населених пунктів.

Так, вдень, 22 липня, внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків виникло загоряння сухої трави на відкритій території в с. Новоєгорівка та двічі в с. Соколівка Березнегуватської громади.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Скориставшись послугами віртуальних помічників, ви зможете якнайшвидше дізнатися про правила перетинання кордону

Удосконалюємо віртуальних помічників!!! Державна прикордонна служба щоденно забезпечує безпеку та безперервний перетин державного кордону тисячами громадян України та іноземців. За інформацією Державної прикордонної служби Разом з тим, з огляду на особливий правовий режим воєнного стану в країні діє перелік обмежень щодо перетинання держрубежу. Така ситуація спричиняє підвищену увагу громадськості до […]