За минулий тиждень нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження, – Владислав Криклій

Юрий

Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Як і робота над реформуванням всієї галузі

0 0
Read Time1 Minute, 34 Second

За підсумками 16-23 листопада цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 14 тис. транспортних засобів, складено 269 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження.

Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Як і робота над реформуванням всієї галузі. Зараз ми знаходимося на завершальному етапі впровадження Weigh Control System – єдиної системи контролю зважування автотранспорту та аналізу руху на базі Центру обробки даних габаритно-вагового контролю Укртрансбезпеки. Вона передбачатиме автоматичну фіксацію перевантажених вантажівок та притягнення до відповідальності тих, хто не дотримується габаритно-вагових норм. Також з її допомогою здійснюватиметься планування ремонтів та реконструкції дорожньої мережі на основі фактичних даних про транспортне навантаження та інтенсивність руху», – зазначив Міністр.

У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Одеській, Рівненській і Миколаївській областях. Разом з тим, протягом 16-23 листопада у порівнянні з попереднім до цього тижнем показники ефективності габаритно-вагового контролю (ГВК) підвищилися у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

ТОП-3 порушників габаритно-вагових норм за 16-23 листопада:

1. На автодорозі М-14 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ТОВ «СПМК-17») з перевантаженням на 31%. Загальна вага транспортного засобу склала 52,45 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 705,60 євро.

2. На автодорозі М-14 – авто Mercedes-Benz (перевізник – ТОВ «СПМК-17») з перевантаженням на 22%. Загальна вага транспортного засобу склала 48,95 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 361,08 євро.

3. На автодорозі М-18 – авто Scania (перевізник – ТОВ «Белогві») з перевантаженням 33%. Загальна вага транспортного засобу склала 53,21 т при нормі 40 т. Нараховано плату за проїзд – 267,30 євро.

«Масштабна реформа Укртрансбезпеки передбачає впровадження сучасних технологій задля мінімізації людського фактора. Ми маємо на меті подолати корупцію та підвищити ефективність здійснення ГВК», – підкреслив голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Станцію моніторингу якості повітря встановлено в Софіївці

спільний проєкт регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» та Софіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. за участі команди Save Dnipro

Вам Може Сподобатися