Станцію моніторингу якості повітря встановлено в Софіївці

Юрий

спільний проєкт регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» та Софіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. за участі команди Save Dnipro

0 0
Read Time49 Second
Графік станцію моніторингу якості повітря

Перша за межами м. Миколаїв, перша поруч із заповідною територією. Станцію моніторингу якості повітря встановлено 🙋.

Це – спільний проєкт регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» та Софіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. за участі команди Save Dnipro. Тепер спостерігати за якістю повітря, температурою, вологістю будемо згідно з реальними даними. А вести шкільні щоденники спостережень за природою буде цікавіше, легше та у будь який-час 🙋.

Подивитися результати замірів можна на карті https://www.saveecobot.com/maps . Показники – отримувати за допомогою зручного екоботу, доречі, SaveEcoBot посів друге призове місце в Національному конкурсі інноваційних екологічно-дружніх стартапів GCIP Ukraine. Станцію моніторингу якості повітря встановлено біля школи у с. Софіївка. Така станція дозволяє вимірювати вміст пилу фракцій 2.5 та 10 мікронів в повітрі (так звані PM 2.5 і PM 10). Інтегрований сенсор температури-вологості-тиску дозволяє автоматично коригувати отриману інформацію в залежності від погодних умов, а наявність модулю підігріву дозволяє отримувати достовірну інформацію під час туману, опадів та при від’ємних температурах.

За інформацією РЛП “Приінгульський”

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Першій 100 років. Новобузькій школі №1 сто років!

Сторіччя Першої школи