Н-11: поточний середній ремонт триває – Дніпропетровський напрямок з кожним днем стає комфортнішим та безпечнішим для проїзду.

Юрий
0 0
Read Time46 Second

 

 На ділянках траси Н-11 Дніпро-Миколаїв від межі з Дніпропетровською області до Казанки виконується влаштування верхнього шару покриття з асфальтобетону, установка лотків водовідведення та планування і укріплення узбіч. На обході міста Баштанка дорожники влаштовують вирівнюючий шар покриття.

 Від Калинівки до Миколаєва, на І категорії траси триває розбирання розподільчої смуги та влаштування шару з піску. Також виконується демонтаж дорожніх знаків та бар’єрного огородження тросового типу.

 Очільник Служби автодоріг Владислав Невеселий запевнив, що до кінця цього року ми з’єднаємо новим якісним шляхом 3 районних центри – Казанку, Новий Буг та Баштанку з обласним центром. Щоб жителі цих населених пунктів вже скоро змогли зповна оцінити комфорт і безпечність пересування оновленим маршрутом.

 Нагадаємо, що поточний середній ремонт дороги Н-11 виконується у рамках Програми Президента України «Велике Будівництво».

Роботи тривають. Тому просимо вас бути вкрай обережними та уважними в місцях проведення ремонтних робіт, зменшувати швидкість транспорту згідно встановлених знаків задля своєї безпеки та безпеки інших!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Семінар "Ризики нелегальної трудової міграції"

В рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Миколаївської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» сьогодні, з дотриманням усіх карантинних вимог, для клієнтів Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ був організований  семінар “Ризики нелегальної трудової міграції” за участю  представника Миколаївського фонду «Любисток» Олени Катрич. Мета заходу – роз’яснення основних ризиків нелегального […]