Мені запропонували, — нова голова Єланецької РДА розповіла, чому вирішила піти на посаду

Ирина

Хто саме, вона вирішила залишити у таємниці, додавши, що за неї не клопотали.

0 0
Read Time1 Minute, 6 Second

Новій голові Єланецької РДА Наталії Гайчевій запропонували піти на посаду. Хто саме, вона вирішила залишити у таємниці, додавши, що за неї не клопотали. Про це вона розповіла в коментарі інтернет-виданню «Мой город».

Нагадаємо, уряд узгодив кандидатуру Гайчевой 6 листопада 2019 року. Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення 16 грудня. Представили Гайчеву у Єланецькій РДА 20 грудня.

Нову очільницю району обрали через систему «LIFT» На питання, чому Гайчева обрала саме Єланецькій район, щоб піти на посаду, вона відповіла, що їй запропонували.

«Мені запропонували. Людина нова в новий район. Не з ким не пов’язана. В принципі це дуже добре. Я погодилася», — зазначила вона.

Хто саме запропонував, вона не сказала. Проте зауважила, що обирала.

«В адмністрації (запропонували — ред.). Я пройшла всі етапи тестування, мою кандидатуру погодили. А потім я вже обирала, куди я захочу. Я зупинилася на Єланці», — розповіла очільниця РДА.

На уточнення, що пропонували посаду ще в якійсь адміністрації, очільниця району також вирішила це не коментувати. Але знов акцентувала, що зв’язків у районі вона не має.

«А можна, щоб це залишилося в таємниці?… Я потрапила на цю посаду по закону, по тестуванню, ніхто за мене не клопотав. Для мене це також була новина. Але я рада, що я в цьому районі працюю, ні з ким абсолютно не пов’язана», — додала Гайчева.

ЕЛАНЕЦКИЕ НОВОСТИ

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

У Новобузькому районі поліцейські вилучили у місцевого мешканця понад кілограм готового до вживання канабісу

Зі слів зловмисника, канабіс він зберігав задля власного вживання.Усе вилучене правоохоронці направили на дослідження.