Верховна Рада прийняла законопроект, який дозволить продовжити формування спроможних громад та районів

Юрий

Документ дає повноваження Уряду подавати до Верховної Ради України проекти законодавчих актів щодо утворення і ліквідації районів

0 0
Read Time54 Second

16 квітня 2020 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Законопроект №2653 від 20.12.2019 дає можливість Уряду прийняти необхідні рішення для затвердження адміністративно-територіального устрою на рівні громад: вводить поняття адміністративного центру територіальної громади та території територіальної громади; пропонує до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України уповноважити Кабінет Міністрів України визначати адміністративні центри та території територіальних громад.

Документ також дає повноваження Уряду подавати до Верховної Ради України проекти законодавчих актів щодо утворення і ліквідації районів.

«Дякую народним депутатам, Міністерству розвитку громад та профільним асоціаціям за продуктивну роботу. Прийнятий закон є вагомим кроком до завершення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Після реалізації його норм кожна громада отримає однакові можливості та набір якісних інструментів для розвитку своїх територій і подолання проблем, які не вирішувалися роками», – прокоментував ухвалений проект Закону Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Також відзначимо, що реалізація закладених в законопроекті положень дозволить провести у 2020 році місцеві вибори на новій територіальній основі громад і районів.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

ТОВ «Софія Граніт» надала Баштанській громаді благодійну допомогу ‒ 300 тонн піску

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив керівник ТОВ «Софія Граніт» Віталій Геннадійович Шевченко, котрий надав нашій громаді благодійну допомогу ‒ 300 тонн піску. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток об’єднаних громад. Поки такі люди живуть і […]