Новобузька міська рада боротиметься за звання культурної столиці України!

Юрий
0 0
Read Time53 Second

2 березня для Новобузької територіальної громади ULEAD Миколаївський регіональний офіс Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe надав консультації з підготовки заявок на конкурсні відбори, зокрема з питань підготовки проєктів на Державний фонд регіонального розвитку та Український культурний фонд.

Олександра Фадєєва, експертка з управління проєктним циклом програми “U-LEAD з Європою”, поінформувала представників громади про діючі конкурсні відбори та вимоги донорських організацій, запропонувала громаді долучатися також до європейських ініціатив, які дають можливість брати участь у грантових конкурсах, зокрема ініціативи Угода Мерів та Мери за економічне зростання.

Спільно з представниками громади також обговорили питання участі у конкурсних відборах Державного фонду регіонального розвитку та Українського культурного фонду, зокрема можливість претендувати на звання Культурної столиці у 2022 році.

Експертка порадила максимально зосередитися на підготовці стратегічного плану розвитку, зокрема визначити пріоритетні напрямки у культурній та освітній сферах життя громади, правильно інтерпретувати результати опитування.

«Новобузька громада однозначно має великий потенціал, але потрібно сконцентрувати зусилля перш за все на питаннях наповнення бюджету. Для цього можуть підійти як заходи з розвитку підприємництва, так і культурно-мистецькі події», – розповіла Олександра Фадєєва.

ULEAD Миколаївський регіональний офіс

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Всесвітній день дикої природи

Де мешкають представники дикої флори і фауни, де їх «дике» середовище існування? Звичайно, що певні екосистеми, біотопи, оселища – земля та вода. Земельний фонд Миколаївської області становить 2458,50 тис. га, з них: 2006,00 тис. га – сільськогосподарські угіддя (81,6 %), 69,12 % усіх сільськогосподарських угідь займає рілля. Частка угідь, збережених […]