А пам’ять священна…

Ирина

Полинувши пам’яттю в минуле, був згаданий подвиг кожного, хто став на заваді німецької «чуми», що ширилася світом та нищила все на своєму шляху.

0 0
Read Time37 Second

Щорічно 28 жовтня вся країна відзначає День визволення України від фашистських окупантів. В цей день бібліотекар Новобузької районної бібліотеки для дітей Т.Яремчук разом з учнями 3-4 класів ЗОШ№1 під час години пам’яті: «А пам’ять священна..» приурочена до 75 річниці визволення України вшановували героїчний подвиг українського народу у Другій світовій війні, звільнення України від нацистських окупантів, пам’ять воїнів, які віддали життя за Україну.          Полинувши пам’яттю в минуле, був згаданий подвиг кожного, хто став на заваді німецької «чуми», що ширилася світом та нищила все на своєму шляху. Схиливши голови перед пам’яттю загиблих воїнів визволителів та всіх, хто загинув серед жаху війни, пом’янули хвилиною мовчання.         Разом збережемо правдиву історію перемоги нашого народу, адже пам’ять священна…

Бібліомани – маленькі новобужани

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Відзначили ювілей літературного клубу «Зореоко»

Вже 10 років поспіль в бібліотеці збираються і самодіяльні літератори, і любителі поезії та прози, прихильники писемного мистецтва.