Відзначили ювілей літературного клубу «Зореоко»

Ирина

Вже 10 років поспіль в бібліотеці збираються і самодіяльні літератори, і любителі поезії та прози, прихильники писемного мистецтва.

0 0
Read Time47 Second

25 жовтня в читальному залі Казанківської центральної районної бібліотеки відбулось урочисте засідання, присвячене 10-річчю літературного клубу «Зореоко». Вже 10 років поспіль в бібліотеці збираються і самодіяльні літератори, і любителі поезії та прози, прихильники писемного мистецтва.
Привітати членів клубу з ювілеєм завітали начальник УСЗН Віта Перчиць, а також гості з Нового Бугу – голова районної організації ветеранів Іван Іванович Мельниченко, член Національної спілки журналістів України Любов Миколаївна Матвієнко та член літературно-художньої студії «Колос» при редакції газети «Вперед» Анна Василівна Котляр.
Ініціатор створення клубу «Зореоко», голова районної організації інвалідів Валентина Іванівна Поліщук представила учасникам заходу книгу «Самоцвіти землі Казанківської», куди увійшли твори наших земляків.
Ведуча заходу Олена Будник представила кожного із «зореоківців» і надала їм можливість зачитати один із своїх творів. Звучали вірші і проза, лірика і гумор, створене фантазією і бувальщини.
Невимушена атмосфера щирого спілкування залишила яскраві враження і позитивний настрій, а також сподівання на те, що «Зореоко» і надалі відкриватиме таланти наших казанківців.

Казанківська Громада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м.Кривий Ріг) у межах Миколаївської області поточний середній ремонт

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами з технічного контролю Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.