Крути : найбільше важить слово

Ирина

Під час захода увагу молоді було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України, як запоруки незалежності України.

0 0
Read Time33 Second

Напередодні відзначення в Україні дня пам’яті героїв Крут Новобузька районна бібліотека для дітей провела хвилину пам’яті «Крути : найбільше важить слово» для учнів Новобузької гімназії (О.Сухорукова, Л.Торопчина) та учнів 7-Б класу Новобузької ЗОШ №1 (О.Кривошея). Під час захода увагу молоді було привернуто до важливості теми захисту держави, необхідності подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України, як запоруки незалежності України.. Слухачі із цікавістю переглянули відеофільм про подіі 1918 року та ознайомилися з книгами на цю тему.     Всі присутні дійшли до висновку: не можна викреслити з людської пам’яті подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Бібліомани – маленькі новобужани

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

На Софіївському гідровузлі - новий об'єкт

Софіївське руслове водосховище на р. Інгул має статус гідрологічного заказника та без зміни категорії входить до складу регіонального ландшафтного парку "Приінгульський".