У Миколаєві відбулося обласне свято «Весело сяють різдвяні зірки». Понад 300 учасників колядували, щедрували й співали традиційні пісні

Ирина

На гостей чекали новорічні віншування, посівання, колядки, щедрівки, народні й естрадні тематичні пісні, а також театралізовані фрагменти обрядів.

0 0
Read Time1 Minute, 12 Second

11 січня на щорічному обласному святі «Весело сяють різдвяні зірки» 27 вокально-хорових, фольклорних і театральних аматорських колективів (а це понад 300 учасників!) дарували свої таланти небайдужим до творчості людям. До популяризації новорічно-різдвяних українських народних звичаїв і традицій долучилися аматори Новоодеського, Березнегуватського, Новобузького, Вітовського районів; Баштанської, Воскресенської, Веселинівської, Галицинівської, Нечаянської, Ольшанської, Радсадівської, Снігурівської ОТГ, а також міста Миколаїв.

На гостей чекали новорічні віншування, посівання, колядки, щедрівки, народні й естрадні тематичні пісні, а також театралізовані фрагменти обрядів. Зі сцени лунали відомі всім «Щедрик», «Щедрий вечір, щедрий», «Щедрівочка щедрувала», «Зіронька ясна на небі сяє», «Нова радість стала», «Коляда» (сучасна обробка в естрадно-джазовому стилі) та інші.
Присутні почули й до нині маловідомі їм композиції: «Новий рік на поріг», «А в Україні Різдво», «Ой рано, раненько», «Коза Мар’яна», «Біла зима», «Дівка красива» і польську колядку «Krajka». До речі, з колядкою «Дівка красива» аматори Миколаївщини познайомилися на обласному семінарі для керівників дитячих колективів і радо додали її до свого репертуару.

Окрім пісенних подарунків, вражали театралізовані програми: «Вертеп», «Христос народився!», «Пане господарю, пустіть нас до хати» «Що за свято Новий рік?». А яскравості та різноманіття концертній програмі додали веселі конкурси та вікторини. Кожен охочий міг не просто споглядати за новорічно-різдвяним дійством, а й стати його учасником, отримавши гарний настрій і подарунки.

Аматорські колективи, що приєдналися до концерту, отримали дипломи за участь у святі, солодощі і, звичайно, чудовий настрій, яскраві емоції та незабутні враження!

Миколаївський обласний центр народної творчості

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Зустріч з молодими патріотами нашого міста

Відбулося досить цікаве спілкування. Обговорили про подальшу співпрацю по створенню творчих роликів та відеосюжетів про Новобузький край.