Відбулись урочисті заходи біля пам’ятника воїнам – афганцям

Ирина

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 31-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

0 0
Read Time1 Minute, 5 Second

Сьогодні, 14 лютого, напередодні 31-ї річниці виводу військ колишнього Союзу РСР з Афганістану відбулись урочисті заходи біля пам’ятника воїнам – афганцям. Участь у заході взяли керівництво та трудовий колектив міської ради. Секретар міської ради Сергій Сотсков у своєму виступі відмітив « Шановні ветерани війни в Афганістані та учасники бойових дій на території інших держав!
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 31-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.
В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!
Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.
З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.»
Після виступів відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам – афганцям.

Новобузька міська рада

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Історія Дня всіх закоханих

Валентин-священик з Римської імперії, згідно з другою версією, у часи заборони на шлюби у солдатів, проводив обряди вінчання.