Понад 160 мільйонів гривень залишків освітньої субвенції утворилося на рахунках місцевих бюджетів Миколаївщини

Юрий

Новий Буг Залишок освітньої субвенції більше 1,6 мільйона гривень

0 0
Read Time1 Minute, 1 Second

На рахунках місцевих бюджетів Миколаївської області утворилося 163 млн грн невикористаних залишків освітньої субвенції. Про це повідомляє Миколаївський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

«Станом на 1 січня 2021 року залишки утворились по бюджетах 44 територіальних громад області ‒ 111 млн грн, а по одній громаді залишки коштів субвенції відсутні. На рахунках районних бюджетів області налічується 22,5 млн грн залишків, що відповідно до закону №1009 спрямовуються до територіальних громад, на територіях яких розташовані відповідні заклади, що фінансуються за рахунок цієї субвенції», – пояснила радниця з питань муніципальних фінансів та управління Миколаївського регіонального офісу Світлана Тютюник.

Зазначимо, що освітня субвенція з державного бюджету спрямовується місцевим бюджетам на заробітну плату педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Як можна використати ці залишки? Відповідно до Бюджетного кодексу України залишки коштів освітньої субвенції можуть бути використані впродовж 2021 року з урахуванням цільового призначення субвенції, тобто на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників. А також ці кошти можуть бути використані на оновлення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти.

Програма “U-LEAD з Європою” підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Словенією та Швецією.

Миколаївський регіональний офіс  
                               Програми «U-LEAD з Європою»

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Наразі в районі Казанки ведуться роботи по установці інтелектуальної системи зважування в русі

На сьогодні вже виконані основні роботи з монтажу головної конструкції-арки, на якій буде розміщено обладнання з датчиками вимірювання габаритів транспорту