Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Юрий
0 0
Read Time45 Second

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Щоб віддати шану тим хто з нами є сьогодні і вшанувати пам`ять про тих кого вже нема серед нас, біля пам’ятного знаку ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, зібралися ліквідатори, представники влади та громадськість.

Зі словами вдячності за їх подвиг до ліквідаторів звернулися працівники Новобузького відділу поліції:- Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості.

Нині ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи, які виявили героїзм, мужність в тих екстремальних обставинах.

Сьогодні ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14-те грудня святом.З даної нагоди учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджені грамотами та подарунками.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Депутати вирішили реорганізувати районні ради ліквідованих районів шляхом приєднання до Баштанської районної ради

штанська районна рада продовжила процес нової хвилі децентралізації влади та фінансів в частині адміністративно-териоріальної реформи та реформування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на території Баштанщини, Березнегуватщини, Казанківщини, Снігурівщини та Новобужжя