Обережно туман ‼️‼️

ТУТ.ІНФО

Ризик виникнення надзвичайних подій при таких умовах збільшується і може спричинити травмування або навіть загибель людей!

0 0
Read Time1 Minute, 18 Second

На Миколаївщині вже тривалий час спостерігаються тумани, що у свою чергу призводить до поганої видимості та небезпечності. Через втрату орієнтирів вже двічі до Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надходили повідомлення від рибалок, що загубились в акваторії Чорного моря в Очаківському та Березанському районах.

Останній епізод трапився 22 жовтня. О 20:40 на пункт зв’язку 22 державної пожежно-рятувальної частини, що базується в Очакові, зателефонував чоловік та повідомив, що він із другом рибалив на надувному човні поблизу острова Березань. Щільний туман, що оповив акваторію, «збив» їх з орієнтирів і чоловіки не знають куди пливти.
Рятувальники на спецавтомобілі, з берега, подавали звукові та світлові сигнали, щоб вказати правильний рух. Так, за звуком (світло видно не було), вони й дістались до берега, але далеко він домівки. Залишились рибалки на ніч у селищі Рибаківка, а зранку повернулись додому до Очакова, заїхали до частини та подякували рятувальникам за допомогу.

Схожий випадок трапився днями раніше. 15 жовтня, з цієї ж причини, не могли вчасно повернутись на берег мешканці Одеської області, які рибалили на морі в Березанському районі. Через годину, як тривав пошук рятувальним катером UMS-600 22 ДПРЧ, вони зателефонували та повідомили, що пристали до берега в районі с Морське.

Шановні мешканці та гості нашого краю, враховуйте погодні умови та наслідки до яких це може призвести, перед тим як вирушати в дорогу на автомобілі, або виходити на відкриту воду на човні. Ризик виникнення надзвичайних подій при таких умовах збільшується і може спричинити травмування або навіть загибель людей! Не наражайте себе на небезпеку, будьте відповідальними!

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Уряд подав законопроект що прибирає етап затвердження перспективних планів

Процес добровільного об’єднання громад має відбуватись на засадах спроможності громад. Але часто обласні ради не керуються цим принципом, а переслідують власні політичні інтереси щодо розподілу на рівні регіону сфер впливу. Тож Уряд подав до Парламенту законопроект щодо внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання громад», який прибирає з процесу створення ОТГ етап затвердження перспективних планів облрадами», — сказала Альона Бабак.