Про погоду на вихідні

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 2 Second

Потужна циклонічна система із атмосферними фронтами переміщується зараз із Західної Європи в напрямку Східної, до України. Фотографія із супутника.Завтра, 12-го березня, атмосферний фронт принесе у більшість наших областей сніг, мокрий сніг, хуртовини, налипання мокрого снігу, на Заході – переважно дощ та мокрий сніг.До Харківщини, Дніпропетровщини волога повітряна маса дійде хіба аж пізно ввечері чи вже 13-го березня.Крим, Запоріжжя, Донеччина, Луганщина завтра втримаються від опадів.

Вітер в Україні очікується південного, південно-західного напрямків, сильний, до штормових поривів.Температура повітря протягом дня п’ятниці коливатиметься поблизу нуля, на Сході до -3 градусів, у західній частині поступово теплішатиме, до +4+7 градусів.У Києві 12-го березня очікується зміна погоди. Посилиться вітер до сильного, вдень прискаче атмосферний фронт із снігом та мокрим снігом.

Карта 2. Враховуючи, що завтра – п’ятниця, завершення робочого тижня, тричі подумайте у зв’язку із такою синоптичною ситуацією, чи варто їхати на роботу автомобілем. Бо якщо завтра ви раненько виїжджатимете з дому, ще може навіть світити сонце і ви звично тролитимете синоптиків, а вже ввечері саме синоптики можуть вправлятися у жартах та іронії.Але – ніт, ми не такі)) Ми просто турботливо попереджаємо – завтра ускладнення погоди.

Температура повітря у столиці 12-го березня коливатиметься близько нуля.

А потепління передбачається в суботу-неділю.

Наталка Діденко

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Президент федерації з греко-римської боротьби надав борцівський килим Софіївській громаді

Голова Софіївської об’єднаної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області Римчук Валерій Миколайович висловлює слова вдячності Президенту федерації з греко-римської боротьби України Сазонову Олегу Юрійовичу за надану спонсорську допомогу. Завдяки підтримці федерації Софіївська громада отримала безкоштовно борцівський килим розміром 12х12 метрів з покришкою. Також окрему подяку заслуговують Кияновський Олександр Станіславович та […]