Президент федерації з греко-римської боротьби надав борцівський килим Софіївській громаді

Юрий
0 0
Read Time36 Second

Голова Софіївської об’єднаної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області Римчук Валерій Миколайович висловлює слова вдячності Президенту федерації з греко-римської боротьби України Сазонову Олегу Юрійовичу за надану спонсорську допомогу.

Завдяки підтримці федерації Софіївська громада отримала безкоштовно борцівський килим розміром 12х12 метрів з покришкою.

Також окрему подяку заслуговують Кияновський Олександр Станіславович та Старченко Віктор Олексійович за безпосередню участь і підтримку в отримані спортивного інвентарю. Завдяки спільним зусиллям і співпраці діти громади мають змогу займатись на сучасному новому килимі і мають стимул показувати спортивні досягнення прославляючи Софіївщину на теренах України в греко-римській боротьбі.

Бачучи таке небайдуже ставлення до розвитку спорту в громадах – маємо на меті залучати якомога більше жителів до активного і здорового способу життя.

За матеріалами сторінки Софіївської громади

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Спеціалісти Софіївки вивчали досвід Казанківської громади організації надання соціальних послуг

На прохання Софіївського сільського голови Валерія Римчука п’ять спеціалістів відділу соціального захисту населення Софіївської сільської ради Баштанського району відвідали Казанківську громаду, щоб вивчити досвід роботи в програмному комплексі «Соціальна громада». В сільській раді софіївки не впроваджено цей комплекс, тому навчалися з чого починати, як заводити справу отримувача соціальних допомог, пільг […]