Конференція Федерації футболу Миколаївської області

Ирина

Людмила Володимирівна була нагороджена почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток фізичної культури й спорту та залучення учнів та молоді до занять спортом. Камишний Сергій нагороджений грамотою як кращий голкіпер області.

0 0
Read Time1 Minute, 15 Second

За запрошенням народного депутата України Олександра Пасічного взяв участь у звітній Конференції Федерації футболу Миколаївської області. Хочу привітати членів організації із зміною назви – відтепер це Асоціація футболу Миколаївської області. Але головне, що захід дав старт процесам, які якісно змінять стан розвитку футболу в області.

Людмила Володимирівна була нагороджена почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток фізичної культури й спорту та залучення учнів та молоді до занять спортом. Камишний Сергій нагороджений грамотою як кращий голкіпер області.

Як повідомляв вчора, ми почали реалізацію ініціативи Президента України Володимира Олександровича Зеленського «100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів», яка передбачає створення в кожній області щонайменше по 5 таких об’єктів. На початку 2020 року ми вже маємо три проєкти з будівництва стадіонів у Баштанці, Первомайську та Очакові.

Представники осередків обласної футбольної асоціації із завзяттям сприйняли цю новину і висловили готовність всіма силами сприяти впровадженню подібних проєктів у інших районах Миколаївщини.

Крім цього, в ході Конференції ми обговорили проблемні питання роботи СДЮШОР «Торпедо» спортивного комбінату «Зоря», який на сьогодні передається до комунальної власності міста Миколаєва. Через це тренери школи можуть залишитись без заробітної платні. Ми не маємо права такого допустити, отже сьогодні визначили першочергові кроки виходу з цієї ситуації і вже з понеділка профільний структурний підрозділ ОДА за моїм дорученням почне відпрацьовувати питання.

Наостанок хочу подякувати Олександру Пасічному за можливість познайомитись і поспілкуватись з легендою! Вперше в історії до нас завітав видатний футболіст, багаторазовний призер чемпіонатів СРСР, володар Кубка кубків УЄФА 1986 року, віце-чемпіон Європи 1988 року, володар «Золотого м’яча» Ігор Іванович Бєланов!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

У Миколаєві відбулося обласне свято «Весело сяють різдвяні зірки». Понад 300 учасників колядували, щедрували й співали традиційні пісні

На гостей чекали новорічні віншування, посівання, колядки, щедрівки, народні й естрадні тематичні пісні, а також театралізовані фрагменти обрядів.