В Миколаєві пройшов традиційний Різдвяний турнір з футзалу серед дівчачих команд

Ирина

Змагання проходили під егідою Федерації футболу Миколаївської області.

0 0
Read Time1 Minute, 59 Second

6 січня, в переддень Різдва, в спортивній залі ДЮСОК «Олімп», пройшов традиційний Різдвяний Обласний турнір серед дівочих команд.
Змагання проходили під егідою Федерації футболу Миколаївської області.


У турнірі взяли участь шість команд з Миколаєва та різних районів області, дівчата 2005 року народження та молодші.
Всі ігри проходили в завзятій боротьбі, кожна команда прагнула показати високий рівень гри та майстерності. Після групового етапу у фінал вийшли команди «Екстрім» і «Промінь».
Після нелегкої боротьби за призові місця юних футболісток очікував приємний момент — нагородження учасників та переможців турніру.
На урочистій церемонії нагородження були присутні: голова ФФМО Олександр Пасічний, його заступники Олександр Бабєйко, Олександр Степанов та Олександр Балакін, голова комітету жіночого футболу Володимир Єфімако.
Першим дівчат привітав Володимир Єфімако, в першу чергу він подякував Директору ДЮСОК «Олімп» Світлані Капур за надану спортивну залу для проведення турніру та команди, які цього дня взяли участь у змаганнях:
«На Різдвяний турнір вдалося зібрати 6 команд. Приємно здивував рівень гри команд, він однозначно виріс. Видно роботу тренерів. Команда «Екстрім» Інгулка вийшла в фінал, нещодавно створена команда «ЛІЯ» Сухий Єланець завоювала третє місце. Так само, відзначив би команду зовсім юних дівчаток ДЮСШ Степове. Будемо і надалі прагнути відкривати нові жіночі команди в куточках нашої області. Вже намітились кандидатки в Збірну Миколаївської області. Попереду, нас чекає насичений рік на змагання, як для самих маленьких, так і дорослих футболісток».
Далі слова вітання виголосив голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний:
«Дорогі дівчатка, дуже радий вітати вас на цьому турнірі. Хочу в першу чергу подякувати Володимиру Єфімако, який традиційно проводить дані змагання і приділяє багато уваги розвитку жіночого футболу. Обласна Федерація футболу ніколи не лишається осторонь в питаннях, щодо розвитку та популяризації жіночого футболу на території Миколаївської області. В цьому році Українська асоціація футболу має намір популяризувати жіночий футбол. Ми зі своєї сторони будемо організовувати та проводити ще більше турнірів та футбольних заходів в жіночому футболі».
Після вітальних слів організатори турніру приступили до нагородження переможців. Кожній команді голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний вручив кубок та грамоту, а кращим гравцям турніру – індивідуальні статуетки. Крім кубків і грамот кожна учасниця змагань отримала солодкі подарунки до майбутнього свята, які також надала обласна федерація футболу.
Місця розподілились таким чином:

6 місце – «Новобужаночка» (МДЮСШ м. Новий Буг);

5 місце – «Степове»;

4 місце – «Спартак» (м. Миколаїв);

3 місце – ЛІЯ (Сухоєланецька ОТГ);

2 місце – «Екстрім» (с. Новоінгулка);

1 місце – «Промінь» (с. Горохівка).

Кращим гравцем в команді “Новобужаночка” стала Пластун Юлія

Федерація футболу Новобузького району

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Вертеп для святкування Різдва Христового

Від самого ранку до пізнього вечора 7 січня, мандрували ми вулицями рідного Березнегуватського