3 гри футбольного чемпіонату

Ирина

04-05 січня відбулося відразу 3 гри футбольних чемпіонатів з футзалу за участю наших команд.

0 0
Read Time2 Minute, 3 Second

04-05 січня відбулося відразу 3 гри футбольних чемпіонатів з футзалу за участю наших команд.
Першим стартував Альянс грою проти МДЮСШ. Враховуючи святкові дні, команда недорахувалась своїх основних “забивал”- Костишина та Отроди.
Замінити своїх товаришів були призвані інші футзальні виконавці. Хлопці нашого колективу дещо недооцінили той факт, що саме цій команді дозволено виходити на поле вп’ятьох. Судді матчу залишили Альянс в меншості, вилучивши голкіпера Юрія Адамчука. Додаємо до цього не зіграність даного набору гравців, і в результаті маємо неочікувану втрату очок 6:6.
За Альянс грали: Адамчук Юрій, Мосійчук Дмитро, Стефурак Роман, Стефурак Сергій, Носов Валентин.


Наступні ігри грались недільного дня. Інший чемпіонат – інші суперники. За один день прийшлось грати 2 гри поспіль.Першим суперником була команда з Баштанщини – Злато Поле. Після свистка арбітрів гра відразу набула безкомпромісного характеру. За короткий період ЗП відразу тричі розписались в наших воротах, на що Глорія відповіла одним влучним ударом.
Роль лідера цього дня взяв на себе досвідчений Роман Стефурак. На протязі всього ігрового часу він ні на мить не збавляв обертів, пресингуючи суперника. Саме Романові судилося стати героєм цієї зустрічі. Голи, яких йому вдалося забити 6, залітали на будь-який смак, асисти виходили на рівні кращих гравців ліги, а бігової роботи пророблено на кілька матчів вперед. Свої високі здібності показали і партнери по команді, проявивши волю до перемоги та бійцівські якості.
Рахунок 9:5 сам за себе говорить.


Останній матч вікенду склався не найкращим чином, адже грати доводилось 2 гру за день, а це досить важко, як в моральному так і в фізичному плані.
Суперником була команда Вокзал, яка переукомплектована найкращими новобузькими футзалістами. На наш матч Вокзал з’явився з трьома складами гравців. Перша половина гри була повністю рівною, про що свідчив і рахунок на табло 2:2. А от в другому таймі втома взяла своє… Хтось недобіг, хтось недоборовся, віддав пас на суперника і т. д. За кожну помилку суперник карав голами. Глорія пішла в ва-банк, використавши воротарем універсала Юрія Отроду. Це дало змогу мати додатково ще одного гравця в полі. Ризикуючи пропустити більше, наші хлопці провели велику кількість дуже небезпечних атак. За 10 хвилин ва -банку м’яч тричі влучав в штанги та перекладину Вокзалу. Якщо б вдача хоча б трішки повернулась до нас обличчям – матч цілком можна було врятувати, навіть не дивлячись на велику втому.
В підсумку 4:8 поразка.
За Глорію грали: Валентин Носов, Дмитро Мосійчук, Роман Стефурак, Юрій Отрода, Нікіта Остапенко, Олег Петренко.
Гравець матчів – Роман Стефурак.
Підвіз на матч: Приходько І. В., Мосійчук Дмитро.

Новополтавська ОТГ

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Коледж в Новому Бузі незаконно виплатив понад ₴ 200 тисяч стипендій студентам, які вже відучилися на «бюджеті»

Про це повідомляється у звіті управління офісу Держаудитслужби в Миколаївській області про основні результати проведених заходів державного контролю за 2018 рік і січень-вересень 2019 року.