У Миколаєві обговорили, як розвивати масовий спорт у громадах

Ирина

Сьогодні на порядку денному стоїть і питання створення в об’єднаних громадах області центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

0 0
Read Time1 Minute, 7 Second

В ОТГ є проблема зі спеціалістами, які б предметно займалися питаннями розвитку масового спорту, тому до цієї проблеми слід залучати членів громади, які б відкривали центри фізичного здоров’я та клуби фізкультурно-спортивного спрямування. Про це йшлося під час семінару «Організація спортивної та фізкультурно-масової роботи в ОТГ», організованого Миколаївським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

«Сьогодні в ОТГ є проблема зі спеціалістами, які б предметно займалися питаннями розвитку масового спорту, роботою з нормативними документами, державним оцінюванням і таке інше. Як правило, тут немає людей, які б переймалися виключно спортивним напрямком, а ці функції перекладають на когось із працівників, які вже мають свій основний обсяг роботи. Отож наше завдання привернути увагу до цієї проблеми, заохотити ОТГ приділяти цим питанням більше уваги, спонукати членів громади до активніших занять фізичною культурою та різними видами спорту. А ще створювати команди і брати участь у різноманітних змаганнях. Це не лише додає здоров’я, а й згуртовує громаду», – сказала головний спеціаліст управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації Людмила Кірієнко.

Сьогодні на порядку денному стоїть і питання створення в об’єднаних громадах області центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Наразі їх є лише три – у Миколаєві, Вознесенську та Новій Одесі. Варто зазначити, що останнім часом в багатьох ОТГ області побудовано стадіони та спортмайданчики, упорядковані спортивні зали. Але, як правило, там займаються діти та молодь.

Укрінформ, Миколаївський ЦРМС

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

День української писемності та мови

Юні шанувальники солов'їної закликали присутніх милуватися красою і гармонією рідного слова.