Четвертий тур чемпіонату Новобузького району з волейболу серед чоловіків

Ирина

В спортивному залі Новобузького коледжу МНАУ відбувся четвертий тур чемпіонату Новобузького району з волейболу серед чоловіків

0 0
Read Time58 Second

В неділю, 29 грудня, в спортивному залі Новобузького коледжу МНАУ відбувся четвертий тур чемпіонату Новобузького району з волейболу серед чоловіків.
Відбулося дві гри Кам’яне – Олімп, Динамо – Освіта. Гра Баштанка – Аграрний коледж не відбулася так як команда Баштанки відмовилася приймати участь у змаганнях.

Гра між командами Кам’яне та Олімп була самою цікавою грою дня.

До гри команда Олімпа оновилася. В заявці команди появилися нові гравці: Доценко Володимир, Поліщук Сергій, Черемис Юрій. Шанси на перемогу в Олімпа збільшилися.
Перший період команда Олімпу виглядала сильнішою.
Другий почалася перевагою Кам’яного але потім Олімп вийшов вперед і першим подав сетбол. Дві помилки суддівства поставили крапку у цій партії і мабуть вплинули на результат всієї гри. тож друга партія майже в рівній боротьбі та за суддівських помило к віддана Кам’яному.
Третій партії більш вдалою була команда Кам’яного.
Четвертий період Кам’яне майже без опору перемогла команду Олімпу.

Другою була гра між командами Динамо – Освіта.
Команда Динамо вийшла на гру не в сильнішому складі, а от Освіта грала посиленим складом. Початок майже рівна гра. Другу та третю партії сильнішою виглядала команда Динамо.

Шахматка чемпіонату Новобузького району з волейболу

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Художня постановка. День Перемоги над нацизмом!