СПОРТИВНИЙ БОМОНД ЧЕРВОНОБАШТАНСЬКОЇ ШКОЛИ

Юрий
0 0
Read Time1 Minute, 42 Second

16 грудня, з нагоди отримання обласного кубку За зайняте III місце серед об’єднаних громад Миколаївщини, вирішили провести невеличку фотосесію кращих спортсменів нашого закладу.

Взявшись перераховувати всі 17 кубків, які є в колекції школи, мимоволі почали нахлинати спогади про історію здобуття кожного з них. Згадався Андрій Жаботенко, який так хотів здобути перший трофей для рідної школи і емоції тієї, жадної до перемог, команди на чолі з Андрієм, покійним Юрою Кожановим , Лотаревим С., Пилипчук Д., Безущенко М., Знагован Г. З них все й почалося… А далі естафету прийняло кубконосне покоління Остапенка Н., Барлєтова М., Морозова Н., Гайструк Г., Кожедуба Д., Кожанова М. Це не просто покоління, а учні, які на всіх “фронтах” демонстрували найвищі результати, учні, чий спортивний рівень заставляв суперників рахуватись з Червонобаштанською школою та дивитись на неї, як на фаворита. Не маючи спортивного залу за ці декілька років нам вдалося мати здобутки у всіх видах змагань. Це і настільний теніс, баскетбол, великий футбол, багаторазово у футзалі, легкій атлетиці і т.д.

Покоління, про яке йшлося, вже близьке до випуску, але подивившись на фото можна з легкістю спрогнозувати, що попереду нас чекає не менше перемог, адже юні учні 5-7 класів є ще більш наполегливими та амбітними. Чого тільки варта молодша команда з COOL GAMES, які просто змітали своїх суперників, одного за одним, поступившись лише майбутнім переможцям у всеукраїнських змаганнях з даного виду. В своєму віці серед них вже виділяються лідери по духу: Мальченко В., Косянчук А., Козловський Є., Гогуленко О.,Кучеряввенко А. та ін. Окремо слід виділити Косянчука Сергія, адже таких титулованих спортсменів наш навчальний заклад ще не знав. В свої 11років Сергій має в своєму активі до 10 індивідуальних нагород найкращому гравцеві турнірів з футболу.

Скромний хлопчина, який має спортивний характер, справжній TOP і лідер нашої команди. З такими лідерами не страшні ніякі змагання. І якщо нам запропонують прийняти участь у змаганнях з хокею, бобслею чи водного поло… нема проблем, дайте трохи часу і за 2-3 тижні ми зможемо претендувати на самі високі місця, адже в нас є кому здобувати спортивну славу, адже МИ ЧЕРВОНОБАШТАНСЬКА ШКОЛА! Далі буде!

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

За рекомендацією проектного інституту, для збереження цілісності покриття, під час поточного ремонту Н-11 використовують геотекстиль

Геотекстиль захистить від перезволоження дорогу Н-11 на обході Баштанки За рекомендацією проектного інституту, для збереження цілісності покриття, під час поточного ремонту Н-11 на обході Баштанки дорожники перед укладанням шару асфальту використовують геотекстиль. Геотекстиль використовується в якості розділового шару між ґрунтом і дорожніми матеріалами та виконує дренажну функцію. Сітка геотекстилю захищає […]