За рекомендацією проектного інституту, для збереження цілісності покриття, під час поточного ремонту Н-11 використовують геотекстиль

Юрий
0 0
Read Time37 Second

Геотекстиль захистить від перезволоження дорогу Н-11 на обході Баштанки 📉 За рекомендацією проектного інституту, для збереження цілісності покриття, під час поточного ремонту Н-11 на обході Баштанки дорожники перед укладанням шару асфальту використовують геотекстиль.

📌 Геотекстиль використовується в якості розділового шару між ґрунтом і дорожніми матеріалами та виконує дренажну функцію. Сітка геотекстилю захищає дорожній одяг від перезволоження грунтовими водами та сприяє швидкому відведенню води у кювети. Геотекстиль не дає волозі проникати у несучі шари, тим самим захищаючи існуючі там дрібнозернисті матеріали від вимивання. Це зменшує ризики утворення тріщин та вибоїн на покритті.

📊 За статистикою на трасах, де був передбачений шар геотекстилю, набагато рідше утворюються колії і тріщини, навіть якщо у процесі експлуатації вони піддаються впливу сильних навантажень.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Щоб віддати шану тим хто з нами є сьогодні і вшанувати пам`ять про тих кого вже нема серед нас, біля пам’ятного знаку ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, зібралися ліквідатори, представники влади та громадськість. Зі словами вдячності […]