ЧЕРВОНОБАШТАНСЬКА ЗОШ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ОБЛАСНИХ ФІНАЛЬНИХ ІГОР COOL GAME

Ирина

Це сенсаційне СРІБЛО від єдиної сільської команди фіналу!

0 0
Read Time2 Minute, 14 Second

23 січня на базі Миколаївської ЗОШ №57 відбулися обласні фінальні ігри з сучасної популярної гри COOL GAME.
На такій високій стадії змагань нашу громаду представляла Червонобаштанська ЗОШ. Пройшовши сито місцевих та зональних відборів, ми по праву потрапили в 7-ку найкращих команд області в молодшому дивізіоні. Взагалі, спортивний зал ЗОШ№57 цього, не по сезону, теплого січневого дня, помістив в своїх стінах 22 команди – переможниці зональних змагань в різних вікових дивізіонах з даного виду.
Після сюрпризів “сліпого” жеребу, судді дали старт 2-м підгрупам нашого віку. Першим суперником стала команда ЗОШ №50. В наднапруженій, проте, чесній боротьбі ми поступаємось міській школі 0:2. Дебют зіпсовано. Відразу впала в очі висока майстерність фіналістів. Стає зрозумілим, що навіть міні-помилка одного з учнів призводить до розчарування всієї команди. Наступним випробуванням для нас стає команда-господар залу – ЗОШ №57. На щастя, попередній суперник нас сильно змобілізував. Врахувавши ряд недоліків, змінивши традиційну тактику, нам вдалося просто не помітити команду господарів, попри домашні стіни та підтримку вболівальників 2:0. З 2 місця в підгрупі ми потрапили в фінал 4-х найсильніших команд області. За форматом організаторів всі 4 колективи мають зіграти між собою по колу. Першим нашим суперником по фіналу стала вже добре знайома ЗОШ №50. Починати зустріч довелось з підступної естафети “ягоди”, в якій миколаївці були кращими 0:1. Далі судді оголосили Котигорошко слалом (КС). В цьому виді ми маємо власну тактику і за весь час нікому ще не поступались. Так сталось і тут 1:1. В третьому вирішальнаму виді двобою ми припускаємось міні-помилки і стартуємо знову з поразки, від того ж суперника 1:2. Дуже прикро. Наступний суперник – ОТГ з Березанського району. В обох запропонованих суддями видах ми впевнено перші 2:0.
Третє місце вже в кишені, але команді хочеться більшого.
Останнім суперником судді оголосили грізну команду з Нової Одеси. Добре організований колектив з досвідченими тренерами, гарно тактично оснащений. В першій естафеті “ягоди” суперник виявився швидшим 0:1. Далі оголосили наш улюблений вид – КС. Без проблем рахунок зрівняно 1:1.
В додатковому виді “ткач” розігрались справжня драма. Припустившись прикрої помилки на початку естафети, ми бились до кінця, намагаючись наздогнати втрачене… і Фортуна посміхнулася. Маючи достатню перевагу, Нова Одеса на останньому гравцеві припускається помилки, а наші бійці негайно цим користуються 2:1!!! 2:1!!! 2:1!!!
І це сенсаційне СРІБЛО від єдиної сільської команди фіналу!!!
Радощам учнів не було меж…
Вони довго та старанно до цього йшли, а вдача, як відомо, посміхається лише найкращим.
ЧЕРВОНОБАШТАНСЬКА ЗОШ ДРУГА В ОБЛАСТІ!!!
Команду представляли: ГОГУЛЕНКО ОЛЕГ, КОСЯНЧУК СЕРГІЙ, КОЗЛОВСЬКИЙ ЄГОР, КУЧЕРЯВЕНКО АЛІНА, ДЕДУРЕНКО ІЛЛЯ, ГРИГОРЧУК АННА, ОСМОЛОВ ДМИТРО, СІВАЧЕНКО АННА, ГУЛОРДАВА-КАМИНІНА НАТАЛЯ.
Справжні герої, які гідно представляють свою школу та громаду на обласному рівні.
Вчитель фізичної культури Єзгор Ю.М.

Новополтавська ОТГ

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Забезпечуємо безаварійний проїзд для безпечного руху автотранспорту

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути максимально пильними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт, звертати увагу на попереджувальні знаки, неухильно дотримуватися допустимих швидкісних режимів та Правил дорожнього руху.