Поразка, за яку не соромно

Ирина

Після гри кожен емоційно згадував втрачені можливості для взяття воріт, не обов’язкові пропущені… Але сьогодні ми поступились більш досвідченому та краще укомплектованому супернику.

0 0
Read Time2 Minute, 2 Second

15 лютого відбувся черговий тур чемпіонату міста Новий Буг з футзалу. Суперником Альянсу була команда, яка на протязі багатьох останніх сезонів є безальтернативним чемпіоном з футзалу – Динамо. Команда відмінно укомплектована у всіх лініях досвідченими гравцями. Про сильні сторони гри, так і про їхні недоліки ми чітко знали, адже змагаємось вже не вперше. На даний матч наш колектив постав також в повністю оптимальному складі. Матч розпочався за нашим планом. Володіння м’ячем було повністю віддано динаміцям, самі ж грали на контратаках. Тактика повністю себе виправдовувала. Юрій Отрода своєю фірмовою гарматою виводить Альянс вперед, успіх подвоює активний Роман Стефурак 2:0. Суперник швидко відігрує 1 м’яч 2:1. Після жорсткого фолу на собі, Отрода зі штрафного відновлює перевагу 3:1. Динамівцям знову вдається скоротити рахунок до мінімуму 3:2. У нас заміна. Замість надактивного Стефурака виходить юний Нікіта Остапенко. На першій же хвилині свіжий гравець Альянсу марнує відмінну нагоду для голу, проте проходить ще мить і Нікіту вже вітають за такий потрібний м’яч у ворота досвідченого Профатілова 4:2!!!
До кінця тайму залишається хвилина. Нажаль, за цей невеличкий проміжок часу наші гравці невслідковують за Денисом Кригіним, який знову скорочує рахунок до мінімуму, забивши “в роздягальню”. З рахунком 4:3 на нашу користь команди йдуть на відпочинок. По вболівальникам було помітно, що гра була дуже захоплюючою, адже в залі панували високі децебели. Гра “в доганялки” продовжилась і в другій половині матчу. На перших же хвилинах динамівці вперше зрівнюють рахунок. З цим був не згодний Стефурак, який вкотре відновлює приємний для нас рахунок 5:4. Далі з Романом сталася не приємна ситуація. При виході на ударну позицію, його було грубо атаковано суперником. Численні забої не давали можливості швидко повернутись в гру. Грали молоді хлопці, в яких досвіду подібних “заруб” дуже мало. Ситуацію тонко відчувало Динамо. Саме на молодь почали найбільше тиснути. Нажаль для нас, це принесло дивіденти команді в жовтих футболках. За останні 10хв. матчу на табло були не приємні цифри 5:8. На заключний відрізок гри вийшов Рома і нам вдалось забити елегантний гол у виконанні Дмитра Костишина, але виправити ситуацію не вистачало ні сил, ні часу. Підсумковий рахунок 6:8 на користь Динамо.
За Альянс грали: Сергій Шепель, Дмитро Костишин, Нікіта Остапенко, Роман Стефурак, Дмитро Мосійчук, Юрій Отрода.