Ми родом з прекрасного, мальовничому села Лоцкіно Новобузького району. Тут жили наші діди і батьки, народились МИ

Юрий
0 0
Read Time59 Second
Наталья Куринная

Свіже повітря, прохолодна джерельна водиця, п`янкий аромат цвіту, запашні мальви та ромашки, спів пташок-все це асоціюється лише з одним словом-село.
Ми родом з прекрасного, мальовничому села Лоцкіно Новобузького району. Тут жили наші діди і батьки, народились МИ.
Ідуть роки, колись тут було все, і клуб, школа , дитячий садок, і ферми, бригада, магазин..
Чому сьогодні я пишу про свою маленьку Батьківщину, хто родився в Лоцкіно той мене розуміє
Моя подруга дитинства забігши на хвилинку повідомила сьогодні 12/04 на 14 00 зустріч, ти з нами?
Як сказати ні і ось всі наші )) однокласники, односельці, старожили, жителі села які недавно переїхали в село та проживають тут. Попрацювали біля пам’ятника воїнам, прибрали прилеглу територію кладовища , ( дотримуючись дистанції))) поговорили про життя)) намітили плани на тиждень)) А в плані ремонт пам’ятника та поточний ремонт криниці. Хто бере воду з неї, кажуть спасибі тим, хто її полагодив. Бо вода тут холодна-холодна, смачна, цілюща. П’єш — не нап’єшся. Ті, хто береже і шанує криниці, — це люди з великої літери. Очистити замулені джерела, відновити старі, забуті криниці — ось що повинно стати одним з першочергових завдань для всіх нас, особливо молоді. Адже вода — життя, наснага, здоров’я і фізична сила.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Понад 300 тонн піску доставлено до Єланеччини та розподілено між громадами району Софіївським кар'єром

Єланецька районна рада Далеко не кожне потужне підприємство має бажання в наданні безкорисної допомоги. Але все ж таки такі є, і одне з них – Софіївський гранітний кар’єр. Щороку, напередодні Великодня, громади нашого району наводять лад, і особливої уваги маємо приділити найсвятішим місцям для кожного – нашим цвинтарям. Вже традиційно […]