ДПС бере участь у запровадженні нового е-сервісу для батьків немовлят

Ирина

Державна податкова служба України бере участь у запровадженні цього нового електронного сервісу у частині реєстрації дитини в Державному реєстрі фізичних осіб – платників під час державної реєстрації народження.

0 0
Read Time41 Second

Головне управління ДПС у Миколаївській області повідомляє, що Міністерство цифрової трансформації України презентувало сервіс «є-Малятко», через який при отриманні свідоцтва про народження батьки за бажанням можуть отримати 6 послуг за 1 заявою, оформленою у пологовому будинку: ⁃ державна реєстрація народження; ⁃ визначення походження дитини; ⁃ призначення допомоги при народженні дитини; ⁃ реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; ⁃ визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; ⁃ внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому. Державна податкова служба України бере участь у запровадженні цього нового електронного сервісу у частині реєстрації дитини в Державному реєстрі фізичних осіб – платників під час державної реєстрації народження. Серед переваг, які матимуть місце завдяки запровадженню нового сервісу: спрощення процедур отримання соціальних виплат, у подальшому – спрощення механізму отримання документів для закордонних поїздок.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

"Гарна парочка - Василь та Маланочка " (Вільнозапорізька ОТГ)

Завітали вони ледь не в кожну хату і скрізь, де були, вітали земляків зі святом, щедрували та посипали їх пшеницею, щоб рік був щедрим на здоров’я, добро та достаток.