Новобузька бібліотека. Свято Української Хустки!

Юрий

Започаткування свята Української Хустки сприяє збереженню відродження українських традицій

0 0
Read Time33 Second

 7 грудня відзначається Всесвітній день Української Хустки. Споконвіку українські жінки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

Тож започаткування свята Української Хустки сприяє збереженню відродження українських традицій. Хустка як невід’ємний елемент одягу підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус.

Відроджуємо, поважаємо, пропагуємо наші українські традиції – це генетичні скарби нашого народу.

Традиції – це наше минуле і майбутнє… Бережімо їх і поважаймо.Працівники комунального закладу «Новобузька районна бібліотека» приєднались до флешмобу #Українська Хустка

Новобузька районна бібліотека

SDK JavaScript IFrame Закрыть Шаг 1: выберите идентификатор своего приложения tyt Шаг 2: разместите этот код там, где вы хотите показать этот плагин на вашей странице.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Щиро вітаємо наших Янголів - волонтерів України!

ГО ” ЄДИНА РОДИНА НОВОБУЗЬКОГО РАЙОНУ” учасників бойових дій на сході України та їх родини щиро вітають наших Янголів – волонтерів України! Це люди, яких дійсно потрібно називати Янголами.Коли розпочалася російсько-українська війна, ці люди найперші вдень і вночі почали допомагати українському війську. І як щемно було на серці мамі, коли […]