Мешканці Загальної Користі звернулися до міського голови Нового Бугу за вирішенням питання постачання води!

Юрий

Мешканці громади запросили міського голову і депутатів допомогти вирішити проблемні питання

0 0
Read Time1 Minute, 5 Second

Сьогодні, Депутат Новобузької міської ради Черемис Юрій та Крикун Віталій на запрошення мешканців Загальної користі були присутні на зборах громадян.

Проблема води, яка гостро стала з відмовою людини надалі включати і відключати насос без оплати. Ця гостра тема стала знову актуальною для жителів села.

На зустріч крім депутатів запрошували міського голову Лагодієнка Максима, але з невідомих причин він особисто не зміг приїхати – як люди сказали що міський голова ігнорує мешканців села за того що вони не голосували за нього на виборах.

Дякуючи тому що директор КП Новобузькі водомережі Майстренко Микола Вікторович взяв на себе вирішення цієї проблеми, було віднайдено компромісне рішення. Буде створено нове робоче місце контролера-касира за договором підряду який і буде займатися питання збору коштів, вмикати насос на станції докачування води.

Чи запрацює водопостачання – це залежить від різних обставин. Прикро що міський голова усунувся від вирішення цього питання, а присутній на зустрічі начальник відділу ЖКХ міської ради Вакарь не зміг запропонувати ніякого рішення, лише пообіцяв передати голові все що почув від громади.

Питання ще потребує уваги не лише депутатів а і виконавчого комітету міської ради, розробки програми забезпечення питною водою мешканців усієї Новобузької громади. Розробки проєктів та виділення коштів на їх втілення у життя.
Слідкуємо разом за вирішенням питання лише всі разом зможемо вирішити усі питання.

Юрій Черемис

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

«Учитель року» це один із престижних фахових конкурсів.

Новобужжя завжди славилося своїми педагогами, учасниками Конкурсу. У 2020 році Всеукраїнський  конкурс «Учитель року – 2021» розпочався із реєстрації на сайті Міністерства освіти і науки України. Від  закладів освіти Софіївської територіальної громади для участі у Конкурсі зареєструвалися: Савова Оксана Валеріївна, вчитель української мови і літератури Майорівської гімназії; Свідерська Наталія Валеріївна, […]