«Учитель року» це один із престижних фахових конкурсів.

Юрий
0 0
Read Time48 Second

Новобужжя завжди славилося своїми педагогами, учасниками Конкурсу.

У 2020 році Всеукраїнський  конкурс «Учитель року – 2021» розпочався із реєстрації на сайті Міністерства освіти і науки України. Від  закладів освіти Софіївської територіальної громади для участі у Конкурсі зареєструвалися:

  • Савова Оксана Валеріївна, вчитель української мови і літератури Майорівської гімназії;
  • Свідерська Наталія Валеріївна, вчитель математики Ганнівської гімназії.

Відділом освіти, молоді, спорту і культури Софіївської сільської ради забезпечено організаційний супровід проведення Конкурсу та подання необхідних матеріалів до Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Обласний етап Конкурсу тривав з 08 грудня по 11 грудня 2020 року в новому, для фахових Конкурсів, дистанційному форматі.

Савова О.В. в номінації «Українська мова і література» приймала участь у конкурсних випробуваннях: «Дистанційний урок», «Аналіз поетичного твору», «Контрольна робота «Написання есе».

Свідерська Н.В. в номінації «Математика» проходила конкурсні випробування «Дистанційний урок», «Методичний практикум», «Контрольна робота».

Учасники гідно представили  досвід роботи, напрацювання, розкрили свій педагогічний потенціал.

Дякуємо за сміливість, витримку, методичний багаж знань.

За інформацією сторінки Софіївської ОТГ

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Шануймо працю лікарів - вони рятують нам життя!

Ввічлива, привітна, турботлива та відповідальна- це все про медичну сестричку Новобузької лікарні Озеряник Катерину. Шануймо працю наших медпрацівників, бо вона така важлива та край необхідна особливо в цей складний час. Досвід роботи медичного працівника – це важливий чинник успішного лікування хворих. Таким багажем 32-х річної роботи медичною сестрою в інфекційному […]