Мінрегіон закликав активізувати роботу щодо розмежування майна між районами та територіальними громадами

Юрий

Оскільки з 1 січня 2021 року усі громади в Україні матимуть свої повноваження та джерела наповнення бюджетів на рівні міст обласного значення Миколаївська облдержадміністрація закликає голів ОТГ Миколаївщини активувати свою роботу для надання різноманітних та якісних послуг на благо жителів громад

0 0
Read Time1 Minute, 12 Second

Від сьогодні обласним державним адміністраціям, територіальним громадам і районним радам потрібно провести серйозну роботу з передачі майна громад районів укрупненим територіальним громадам.
 

Про це сказав заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода у п’ятницю, 11 грудня, під час онлайн-наради щодо питань реалізації положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій».
 

Як повідомив В’ячеслав Негода цей Закон набув чинності 6 грудня 2020 року та дає можливість розпочати роботу органів місцевого самоврядування в новоутворених громадах і районах.
 

Він підкреслив, що наразі новоутворені громади – це центри економічного зростання з новим якісним менеджментом і ресурсами. Завдяки новим повноваженням та можливостям об’єднані територіальні громади, крім зростання власних фінансових можливостей, у результаті децентралізації, мають й інструменти забезпечення економічного розвитку.
 

Також під час наради старший експерт Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ влади та адміністративно-територіального устрою Мінрегіону Віра Козина розповіла про алгоритм дій з передачі спільного майна територіальних громад районів укрупненим територіальним громадам.
 

Оскільки з 1 січня 2021 року усі громади в Україні матимуть свої повноваження та джерела наповнення бюджетів на рівні міст обласного значення Миколаївська облдержадміністрація закликає голів ОТГ Миколаївщини активувати свою роботу для надання різноманітних та якісних послуг на благо жителів громад.
 

Зазначимо, що в селекторній нараді від Миколаївської облдержадміністрації взяв участь виконувач функцій і повноважень голови облдержадміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Решетілов.

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Виконком Новобузької міської ради схвалив Бюджет громади на 2021 рік

Засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради