Лист Голові Миколаївської обласної державної адміністрації

Ирина

Дуже прошу Вас,не лукавте,не беріть приклад з тих,хто взагалі ігнорує звернення громадян,або відповідає не по суті,підміняючи суть списком постанов і вітієвуватими бла-бла-бла словами,а надайте чесну,відверту відповідь на поставлені Вам запитання..

0 0
Read Time3 Minute, 22 Second

Миколаїв,Обласна державна адміністрація,
Голові ОДА-ОлександруВасильовичу Стаднику
( [email protected] )
Репіхович Ольга Семенівна,Вул.Ярослава Мудрого,11 кв 1,
М.Новий Буг,Миколаївська обл., Тел 068 2738 659
Шановний Олександр Васильович!
Я,Репіхович Ольга Семенівна з Нового Бугу,пенсіонерка,голова жіночої громади «Сузір’я»,
волонтер,в минулому держслужбовець, звертаюся до Вас з наступних питань.
Вже четвертий рік в Новобузькій РДА посада голови є вакантною,а обов’язки тимчасово виконує заступник голови .
На моє переконання, тимчасовий голова,та ще такий довгий період,-це крок назад,здача досягнутих позицій в усіх галузях і в роботі з людьми. Більше того,на мою думку,-це продумана
система ліквідації району як адміністративної одиниці,бо коли не стане району,то ОТГ легко буде прибрати до рук тому,кому заманеться,бо місцеве самоврядування на сьогодні – слабка ланка…
А район наш не такий вже слабкий і неконкурентноздатний,як дехто вважає.Гарні землі,всі оброб- ляються.На території району розташовані 2 гранітних кар’єри,вигідне транспортне автобусне сполучення (траса Миколаїв-Дніпро,Кривий Ріг-Одеса і т.д),залізничне сполучення з двома станціями Новополтавка і Новий Буг. Крім того, в наявності важливі освітні і соціальні установи,які не кожен район в області має.Це педагогічний коледж, технікум механізації і електри фікації с\г, будинок інтернат для психохроніків та будинок для ветеранів, врешті решт православ- ний монастир. Є й чудові місця для відпочинку,бо через нашу територію протікає річка Інгул. Можу ще й ще продовжувати перелік наших привабливих об’єктів,але не буду забирати Ваш час .
Додам лише,що Новий Буг як географічна назва з’явився в 1832 році, був віднесений до розряду містечок в 1860 році, в 1923р став центом однойменного району,а в 1961 році—містом районного підпорядкування.За майже 190років його існування жителі і різні власті з села зробили місто, підняли його до статусу населеного пункту з розвинутим промислово-аграрним сектором, культурно-освітнім і духовним осередком і центром розвитку здібностей ,уподобань і талантів жителів району..
Прикро буде,якщо те,що зробили для міста десятки поколінь його жителів і стільки ж різних влад за 190 років, буде опущене до рівня хуторів при Куцій Балці при заснуванні поселення(так люди подейкують) або містечка 1860року вже нинішньою демократичною владою,яка позиціонує себе «слугами народу»
Що тепер жде наш район і наше місто??? Громаді невідомо,все є таємницею за закритими дверима.Ну,а відсутність справжнього,не тимчасового,керівництва протягом більше 3=х років переконує мене,що нас збираються здавати і ліквідувати як район. Очевидно, тому і Вам як новому очільнику-варягу області,ні Вашій структурі до нас інтересу-нуль!
Тому прошу Вас, Олександре Васильовичу,надати чесну відповідь на мої(і не тільки мої!)запитання : 1.Коли буде призначено голову Новобузької РДА і чи взагалі буде призначено?
2.Що буде з районом і основними районними відомствами?
Дуже прошу Вас,не лукавте,не беріть приклад з тих,хто взагалі ігнорує звернення громадян,або відповідає не по суті,підміняючи суть списком постанов і вітієвуватими бла-бла-бла словами,а надайте чесну,відверту відповідь на поставлені Вам запитання..
Ви новий керівник і ми хочемо,щоб у Вас все получилося,щоб Ви у важкий час втримали і підняли нашу область,а значить її економіку,наше життя, на кілька поділок вище. Повірте,коли наші люди переконаються,що ми для Вас не байдужі як аборигени якогось краю,що Ви прониклися нашими проблемами,взялися з командою за їх вирішення, то наша громада стане першим Вашим помічником в реалізації намічених планів. Тому не ігноруйте моє звернення,бо за ним багато людських сподівань.А якщо виникне у Вас бажання зустрітися з новобужцями,то наш актив здатний провести організаційну роботу так,щоб на зустрічі з Вами зал Будинку культури був заповнений повністю жителями громади,а не тільки працівниками держустанов.
Впевнена,що цього хочуть всі.Хай щастить Вам!
А відповідь на моє звернення прошунадати письмово і по суті у встановлені ЗУ «Про звернення громадян» у встановлені законом строки.
З повагою заявник,громадянка і патріотка України, житель громади
Голова ГО «Жіноча громада»Сузір’я»» Ольга Репіхович
Лист направлено на адресу: [email protected] голові Мик.ОДА Стаднику О.В. Дата і Час відправлення 14.11.2019р о 00год32хв.

Світлиця “Вікторія”

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Новоолександрівський освітній заклад взяв участь в конкурсі проектів в рамках програми «Моя школа 2019»

Даний проект було реалізовано за підтримки депутатів Миколаївської обласної ради #Крета Юрія та #Невеселого Владислава