Тренінг – семінар “Психологічна мотивація до працевлаштування”

Ирина

Ми себе недооцінюємо, недооцінюємо свої можливості – розширяйте свої горизонти і рухайтесь до цілі

0 0
Read Time1 Minute, 21 Second

Сьогодні клієнти Новобузької районної філії стали учасниками тренінг – семінару “Психологічна мотивація до працевлаштування”, тренером на якому була представник Всеукраїнської благодійної організації “Ініціатива заради життя”. Учасники тренінгу: молодь до 35 років, батьки з дітьми до 6 років, особи передпенсійного віку, жінки, особи старше 45 років, демобілізовані військовослужбовці та ін.
На початку заходу учасники побудували свою країну та назвали її назвами, які відповідали їх емоційному стану: країна «Надія», «Здивування», «Рішучість», «Здоров’я», «Багатство». В кожній з країн були свої озера «Навичок», ріки «Вмінь», ліси безробіття, гори можливостей (автор Тетяна), а ще, озеро ледащих – як символ пасивності та утриманства (автор – Павло). Як подолати такі перешкоди – це було одним із завдань для учасників.
Суперечливі думки по шукачів роботи були під час виконання вправи «Надбання – втрати», де завданням було визначити , що людина втрачає і які отримує надбання в ситуації безробіття: думка більшості – надбання – це вільний час, втрати – матеріальні та соціальні (можливість спілкуватись в колективі, бути в соціумі, вивчати сучасні тенденції у тих видах діяльності, де працюєш).
Підсумковою була вправа «Що таке життєвий успіх»: учасники тренінгу стояли перед дилемою «що головне?» – сім’я чи кар’єра, наявність престижної приватної власності чи яскравих життєвих вражень, реалізація творчих здібностей чи накопичення багатства. «Основна мета тренінгу – визначення мотивації, яка зумовлює вас приступити до дії» – зазначила тренер Вікторія. «Коли є ціль – з’являється план її реалізації, а ще – кожна людина для себе виокремлює чинники своєї мети: заробітна плата, транспортна доступність, лояльність керівництва, атмосфера в колективі. Залежно від цього людина приймає рішення своєї подальшої траєкторії руху до мети. Ми себе недооцінюємо, недооцінюємо свої можливості – розширяйте свої горизонти і рухайтесь до цілі» – резюмувала Вікторія.

Новобузька районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Next Post

Формування компетентної особистості на уроках природознавчого циклу шляхом активізації розумової і пізнавальної діяльності учнів

В програмі семінару представлено візитівку від учнів 5-а класу, основним слоганом якої був заклик присутніх до вивчення науки хімії